W dniu 19 czerwca 2026 r. Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Oświaty w Łodzi przekazał dyrektorom łódzkich szkół i placówek oświatowych monitory pozyskane w ramach darowizny od firmy Philips Polska S.A.

Przekazane monitory zostaną wykorzystane do unowocześnienia infrastruktury edukacyjnej oraz wsparcia procesu dydaktycznego. Pierwsza partia sprzętu trafiła już do placówek oświatowych, a kolejne przekazania będą realizowane sukcesywnie w najbliższym czasie.

Monitory dla Jednostek